SVJ a developeři

Internetové připojení pro SVJ – bytové domy

Společnost Brnet.cz je tradičním operátorem v oblasti datových služeb zejména v Brně a okolí. Na trhu telekomunikací působíme již téměř dvacet let a poskytujeme připojení k internetu pro domácnosti i pro firemní klientelu.

Naším cílem je dodávat komplexní datové služby v nejvyšší možné kvalitě. Naše síť je připravena pro poskytování internetu až desítkám tisíc domácnostem.

PŘIPOJENÍ DOMU JE JEDNODUCHÉ …

ve spolupráci s Vámi navrhneme optimální technické řešení přímo pro váš dům a realizaci výstavby provedeme na profesionální úrovni.

Nulové náklady pro vlastníka nemovitosti

Realizace připojení domu je zdarma a k následnému odběru služeb Vás nezavazuje.

Žádné starosti

Aktivaci přípojek v bytech, servis u nájemníků, vymáhání případných nedoplatků – to vše si zajišťujeme sami.

Nulové náklady na připojení koncových uživatelů

Instalace i aktivace služby je s námi zdarma.

Připojení pro dům zdarma

Snižte si náklady na provoz domu a připojte si kancelář SVJ či bytového družstva, kamerový systém, dálkové odečty energií nebo jiné služby.

Speciální slevy pro seniory a ZTP

Vycházíme vstříc seniorům 65+ a tělesně postiženým, kteří mají rádi moderní technologie.

Navýšení hodnoty Vaší nemovitosti

v dnešní době je dům bez moderního datového připojení jako v minulosti dům bez teplé vody. Při koupi či pronájmu nemovitosti je kladen velký důraz na dostupnost a kvalitu připojení.

Férově a bez závazků

U nás objednané služby můžete bezplatně měnit či přerušit na 1 měsíc. Smlouva je bez závazků, na dobu neurčitou a v případě jejího ukončení výpovědní lhůta činí maximálně 30 dní.

Kabelová přípojka až do bytu

Největší výhodou tohoto typu připojení je, že na kvalitním kabelu bude i do budoucna s roustoucími nároky uživatelů internetu vždy dostatečná kapacita. S nasazovanými technologiemi rychlost připojení v současnost dosahuje až 1 Gb/s.

Přístup k internetové televizi nové generace Sledování TV

Aktuálně nabízíme službu IPTV sledovanitv.cz s využitím mnoha chytrých funkcí jako jsou zpětné přehrávání, pozastavení a nahrávání pořadů a filmová videopůjčovna.

Konkurenční prostředí, které pro Vás snižuje ceny

Neplaťte velkým nadnárodním telekomunikačním operátorům více, než musíte. Jakmile zmíníte, že přecházíte k nám, uvidíte, jak velkou slevu Vám již dávno mohli poskytnout.

Co by Vás ještě mohlo zajímat…

 

Je realizace připojení k naší síti spojena s náklady pro dům?
Ne, veškeré náklady na zasíťování objektu a na jeho připojení k naší síti jsou zcela na naší straně. Váš dům nenese žádné přímé či nepřímé náklady na výstavbu sítě ani na její následný provoz.

Je možné dům připojit na vaši síť a vnitřní rozvody odložit na později?
Ano, důležité je v domě mít přívodní kabel, vnitřní síť je možné dodělat později, třeba při plánované rekonstrukci objektu, apod.

Je možné zavést hlavní přípojku do domu později?
Ano, vždy ale záleží na zvolené technologii.

Je instalace vnitřní sítě podmíněna odběrem služeb?
Ne, věříme, že naše služby si samy najdou spokojené zákazníky. Instalace vnitřní sítě v domě nezavazuje k odběru koncových služeb.

Máte další otázky? Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vše podrobněji vysvětlíme.

Jak dlouho trvá instalace vnitřní sítě, jak velký je rozsah prací?
Instalace vnitřní sítě trvá podle velikosti domu 3 až 5 dní a ve většině případů nedochází k velkým stavebním úpravám. Při plánování a výstavbě se vždy snažíme o minimální zásahy v objektu.

Jak je vnitřní síť vedena?
Technické řešení se odvíjí od typu domu. Po obhlídce na místě navrhneme optimální řešení, které bude vyhovovat oběma stranám. Všechny prvky sítě mají certifikaci pro provoz telekomunikační sítě v České republice a instalace jako celek vždy splňuje technické normy ČSN EN.

Kdo hradí náklady na provoz vnitřní sítě?
Veškeré náklady na provoz i údržbu sítě hradí naše společnost. Modernizace či přeložení kabeláže například z důvodu pozdější rekonstrukce v domě je také hrazena naší společností. Při potřebě odebírat v domě elektrickou energii vždy již při výstavbě instalujeme podružný elektroměr.

Jaká je kapacita sítě a mohou se připojit skutečně všichni?
Vnitřní síť projektujeme tak, aby každou bytovou jednotku bylo možné kdykoliv bezproblémově připojit. Kabel, kterým je byt připojen do sítě, má v podstatě neomezenou kapacitu.

Developeři

Na začátku stavby každého nového domu je projekt. Současnou výzvou je implementace řešení datových sítí tak, aby vyhověla nejen dnešním standardům, ale i přicházejícímu trendu chytrých domácností a stále rostoucím požadavkům na rychlost a stabilitu připojení. Na základě našich profesních znalostí a dlouhodobých zkušeností proto
nabízíme poradenství od prvních fází zpracování projektové dokumentace.

Během realizace stavby zajistíme spolehlivé připojení staveniště plně v naší nákladové režii. Před dokončením stavby nabízíme bezplatnou IT podporu při zavádění technologií využívajících internetové připojení pro provoz objektu. Jedná se například o bezpečnostní kamery, dálkové odečty, MaR a další.

Připojení bytových domů

Kabel, optické vlákno, nebo profi rádiový spoj, prostě si vyberte …

Ceny služeb

Cesta technika po Brně: 200,- Kč
Započatá hodina práce technika – montáž/demontáž: 300,- Kč / hod
Započatá hodina práce technika – pokročilá konfigurace síťových zařízení: 500,- Kč / hod
Informační SMS zpráva, vyžádaná klientem, s dotazem na stav dokladů nebo automatické prověření linky: 2,- Kč vč. DPH.
Tyto ceny se vztahují na montáže/demontáže např. při přerušení odebíraných služeb, kdy je dočasně demontováno přijímací zařízení u klienta apod.

Všechny ceny jsou uváděny již včetně DPH.

U všech tarifů máte přístup do podrobných statistik přenosů vašich dat, ke všem vyúčtováním apod. (u DSL přípojek nejsou k dispozici statistiky přenosů)

Agregace je oficiálně maximálně 1:10, nicméně dle dlouhodobých statistik se rychlost u klientů pohybuje na cca 90% maximální, tedy agregace se téměř neprojevuje.
U DSL přípojek je agregace závislá na lokalitě přípojky.