Domácnosti

Férově bez smluvních závazků

Smlouva s námi je bez závazků, na dobu neurčitou a s výpovědní lhůtou maximálně 30 dní. Všechny ceny jsou včetně DPH a bez skrytých poplatků. Nestačí Vám už původní tarif? Službu lze vždy s ohledem na ucelené fakturační období bezplatně změnit.

14 dnů zdarma na vyzkoušení

Naše připojení můžete po toto období vyzkoušet zcela zdarma včetně instalace. S námi změníte operátora jednoduše a bez dalších nákladů. Platí pro prvotní instalace u tarifů pro domácnosti.

>

Ke každému tarifu sledování TV za zvýhodněnou cenu

Ke každému tarifu je pro naše zákazníky připravena služba IPTV sledovanitv.cz se Startovacím balíčkem za zvýhodněnou cenu. Aktivujte si 130 programů včetně smart funkcí, jednoduše tak nahradíte klasický anténní příjem ve Vaší domácnosti. Sledujte internetovou televizi na vybraných Smart TV, ve všech běžných webových prohlížečích nebo chytrých mobilních zařízeních.

Instalace technikem zdarma

Na instalaci Vás nenecháme samotné. Služby u Vás doma v předem domluveném termínu odborně nastaví a zprovozní zkušený IT technik.

Dostatečná rychlost

Rychlost připojení vám navrhneme na míru tak, aby vás přípojka neomezovala ani při zábavě, ani při práci.

Bezplatné přerušení služby

Jste v létě na chalupě? Jezdíte na dlouhé cesty? Jen s námi je možné službu bezplatně přerušit na 1 měsíc v kalendářním roce. Váš požadavek směrujte na naši zákaznickou linku. Nevztahuje se na službu internetová televize (IPTV).

Výhody pro studenty

K tarifu od nás za každého studenta v domácnosti ve věku od 10 do 20 let do začátku dostanete rychlost navíc. Už žádné dohadování, kdo zpomaluje net.

Veřejná IP adresa

Umožní Vám vzdálený přístup k Vašim zařízením (PC, notebook, aj.) nebo využívat služby, které veřejnou IP adresu vyžadují. Cena služby je 79 Kč měsíčně.Pokud vám stačí směrovat pouze port, máte ho mít – a zdarma!

Internet pro seniory

Senioři 65+ trvale bydlící v místě připojení mohou na naší síti dle dostupné technologie využívat speciální slevy až 30%.

Připojení kabelem

Ceny služeb

Cesta technika po Brně: 200,- Kč
Započatá hodina práce technika – montáž/demontáž: 300,- Kč / hod
Započatá hodina práce technika – pokročilá konfigurace síťových zařízení: 500,- Kč / hod
Informační SMS zpráva, vyžádaná klientem, s dotazem na stav dokladů nebo automatické prověření linky: 2,- Kč vč. DPH.
Tyto ceny se vztahují na montáže/demontáže např. při přerušení odebíraných služeb, kdy je dočasně demontováno přijímací zařízení u klienta apod.

Všechny ceny jsou uváděny již včetně DPH.

U všech tarifů máte přístup do podrobných statistik přenosů vašich dat, ke všem vyúčtováním apod. (u DSL přípojek nejsou k dispozici statistiky přenosů)

Agregace je oficiálně maximálně 1:10, nicméně dle dlouhodobých statistik se rychlost u klientů pohybuje na cca 90% maximální, tedy agregace se téměř neprojevuje.
U DSL přípojek je agregace závislá na lokalitě přípojky.